تبلیغات
به شهر زیبا و توریستی چکنه خوش آمدید - کارگزاران بیمه کشاورزی در انتظار عدالت اجتماعی
به شهر زیبا و توریستی چکنه خوش آمدید
اخبار مشاهیر آثار باستانی مناظر دیدنی

لینکدونی

آرشیو موضوعی

فال حافظ

آرشیو

لینکستان

صفحات جانبی

← آمار بازدید

 • کل بازدید :
 • بازدید امروز :
 • بازدید دیروز :
 • بازدید این ماه :
 • بازدید ماه قبل :
 • تعداد نویسندگان :
 • تعداد کل پست ها :
 • آخرین بازدید :
 • آخرین بروز رسانی :

پیج رنک گوگل

پیج رنک سایت شما

پیج رنک

کارگزاران بیمه کشاورزی در انتظار عدالت اجتماعی

با توجه به سابقه کاری ۲ تا ۱۲ سال کارگزاران بیمه کشاورزی از مسئولان انتظار می‎رود، نسبت به ساماندهی و برقراری عدالت اجتماعی برای این قشر تلاشگر دریغ نکنند.

کشاورزی یکی از قطب‎های اصلی و کلیدی و همچنین از ستون‎های مهم اتکای اقتصادی کشور است و بیمه کشاورزی نیز شاخص‌ترین مرکز حمایتی و امنیتی این قطب مهم به حساب می‎آید.

این مسئولیت خطیر به عهده کارشناسانی سختکوش قرار دارد که در دوردست‎ترین و محروم‎ترین نقاط کشور مشغول خدمات‎رسانی به کشاورزان و دامداران هستند.

کارگزاران بیمه کشاورزی از سال 82 پس از طی برگزاری آزمون‎های متعدد کتبی، مصاحبه تخصصی و گذراندن دوره‎های آموزشی متفاوت به فعالیت در صندوق بیمه کشاورزی مشغول شدند.

آنان با تمام نواقص و نارسایی‎ها در بدترین شرایط اقلیمی و جغرافیایی به امید روزگاری بهتر و با تلاش و دقتی مثال‎زدنی مشغول انجام وظیفه هستند در صورتی که از امنیت و ثبات شغلی و مالی و حتی پوشش بیمه‎ای برخوردار نیستند.

از طرفی این کارگزاران به سبب فشردگی وظایف کاری و سیاست صندوق بیمه کشاورزی از هر فعالیت اداری و اقتصادی دیگر معذور بوده و حال نیز با شرایط سنی از استخدام در هر ارگان دیگری محروم هستند.

به طور قطع این امر نه تنها انگیزه، دقت و سلامت کار را به خطر می‎اندازد، بلکه حتی تحکیم بنیان خانواده‎های آن‎ها را نیز نشانه رفته است و کاملاً در مضیقه، بلاتکلیفی محض و مأیوس‎کننده به سر می‎برند.

بدون شک جایز نیست در نظام مقدس جمهوری اسلامی که عدالت و رفاه اجتماعی از اصول اساسی آن و تأکیدهای مقام معظم رهبری است، حقوق حقه گروهی کارشناس با تحصیلات عالیه «کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا»، وظایفی بسیار خطیر و حساس و سابقه و تجربه چندساله کار مشقت‎بار در مقایسه با دیگر اقشار جامعه نادیده انگاشته شود.

در نهایت با پیگیری کارگزاران سراسر کشور و نماینده مردم شهرستان‎های نقده و اشنویه در مجلس شورای اسلامی طرح استخدامی کارگزاران بیمه با امضای موافق 50 نفر از نمایندگان تهیه و به مجلس شورای اسلامی ارائه شد که امید است با تصویب این طرح وضعیت شغلی این جوانان تحصیلکرده ساماندهی شود.

فعالیت 170 کارشناس بیمه کشاورزی در جنوب کرمان

احمد قلندری کارشناس بیمه کشاورزی در این زمینه در گفت‎وگو با خبرنگار فارس در جیرفت اظهار داشت: حدود 170 نفر کارشناس بیمه اعم از بیمه‎گزار، ارزیاب و ناظر مقیم در زمینه‎های مختلف بیمه‎گری و ارزیابی باغ‎ها و زراعت در منطقه جنوب کرمان و بیش از 4 هزار نفر در کل کشور مشغول فعالیت هستند.

وی بیان داشت: صندوق بیمه یکی از نهادهای حمایتی و تأثیرگذار در حمایت از کشاورزان و دامداران و همچنین توسعه پایدار و ترویج کشاورزی در بین نهادهای دیگر است.

قلندری تصریح کرد: با توجه به اینکه دولت تمام کمک‎های مالی خود در بخش کشاورزی را از طریق صندوق بیمه اعمال می‎کند، جایگاه آن از اهمیت انکارناپذیری در پایداری تولید و کاهش خطرپذیری سرمایه‎گذاری در این بخش برخوردار است.

وی افزود: بر همین اساس کارشناسان صندوق بیمه همواره تلاش کرده‌اند که هنگام وقوع خسارت در اسرع وقت به مشکلات کشاورزان رسیدگی کنند تا غرامت آن‎ها هرچه سریع‎تر پرداخت شود.

17 مذاکره نمایندگان کارگزاران با مجلسی‎ها

مژگان اسکندری دیگر کارشناس بیمه کشاورزی نیز در این مورد اظهار داشت: با ابراز تأسف کارشناسان صندوق بیمه از هیچ امنیت شغلی و عدالت و رفاه اجتماعی برخوردار نیستند.

وی ادامه داد: حتی بعضی از کارشناسان در حین انجام مأموریت دچار سانحه شدند به طوری که منجر به فوت، نقص عضو و یا ازکارافتادگی آن‎ها شده و همین امر مشکلات زیادی را برای خانواده‎های آن‎ها به وجود آورده است.

اسکندری با اشاره به اینکه بسیاری از نمایندگان مجلس شورای اسلامی موافق این طرح هستند، عنوان کرد: حدود 9 ماه پیگیر طرح استخدام کارگزاران بیمه کشاورزی هستیم و تاکنون نمایندگان کارگزاران از سراسر کشور برای این منظور 17 بار به مجلس رفتند.

فعالیت 4500 کارگزار بیمه کشاورزی در کشور

نماینده مردم شهرستان‎های اشنویه و نقده در مجلس شورای اسلامی در این زمینه اظهار داشت: حدود 4 هزار و 500 نفر کارگزار بیمه در سراسر کشور وجود دارد.

عبدالکریم حسین‎زاده با توجه به اینکه استخدام این افراد هیچ بار مالی برای دولت ندارد، بیان داشت: با توجه به سابقه این افراد در ارزیابی خسارت محصولات و بیمه، بانک کشاورزی می‎تواند از آنان به جای نیروهای بازنشسته استفاده کند.

وی ادامه داد: در صورتی که طرح یک‎فوریتی استخدام آنان در مجلس شورای اسلامی رأی آورد به کمیسیون مربوطه ارجاع می‎شود و پس از بررسی کمیسیون بار دیگر برای تصویب به مجلس ارسال می‎شود.

طراح طرح استخدام کارگزاران بیمه کشاورزی با اشاره به اینکه این طرح اکنون در نوبت مطرح شدن در مجلس است، تصریح کرد: قاطبه نمایندگان مجلس موافق استخدام این افراد هستند.

موافقت مجمع نمایندگان استان کرمان با طرح استخدام کارگزاران

نماینده مردم شهرستان‎های بافت، رابر و ارزوئیه در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: قشر کارگزاران بیمه محصولات کشاورزی به شدت مظلوم واقع شده‎اند.

علیرضا منظری‎توکلی اضافه کرد: برای این رفع ظلم نمایندگان مجلس یک طرح آماده کرده و در دستور کار قرار دادند تا ان‎شاءالله پس از تصویب قانونی شود.

وی با بیان اینکه تمام اعضای مجمع نمایندگان استان کرمان از موافقان این طرح هستند، گفت: این قشر محروم و تلاشگر سال‎ها بی‎منت با حداقل مزایا عمر و جوانی خود را صرف خدمات‎رسانی به کشاورزان و دامداران کرده‌اند.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: بر همین اساس حق این است که هم دولت و هم مجلس تلاش کنند تا مشکل استخدام این افراد را رفع کرده و با تصویب طرح مذکور شرایط جذب آنان را فراهم کنند.

منظری‎توکلی خاطرنشان کرد: امیدواریم که کارگزاران بیمه کشاورزی با تصویب این قانون بتوانند از اطمینان کاری و امنیت شغلی بهره‎مند شوند و زیر پوشش بیمه قرار گیرند.

امضای 50 نماینده در طرح استخدام کارگزاران بیمه

نماینده مردم شهرستان‎های تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس اظهار داشت: استخدام کارگزاران بیمه کشاورزی در قالب یک طرح آماده و هم‎اکنون تقدیم هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی شده است.

محمداسماعیل سعیدی با اشاره به اینکه حدود 50 نماینده این طرح را امضا کرده‎اند، بیان داشت: در صورتی که نمایندگان به این طرح رأی مثبت بدهند، قطعاً به کمیسیون ارجاع داده می‎شود.

طرح کارگزاران بیمه کشاورزی در اولویت ششم مجلس

نماینده مردم شهرستان‎های کهنوج، قلعه‎گنج، رودبار، فاریاب و منوجان در مجلس شورای اسلامی نیز اظهار داشت: تعداد این افراد در کل کشور زیاد نیست و واقعاً با مشکلات متعددی مواجه هستند به همین دلیل حق این است که وضعیت استخدامی آنان مشخص شود.

حجت‎الاسلام محمدرضا امیری افزود: با توجه به اهمیت طرح استخدام کارگزاران بیمه کشاورزی و پیگیری آنان و نمایندگان، این طرح از چند طرح‎ پیشی گرفت و اکنون در اولویت ششم قرار دارد.

وی تصریح کرد: همچنین با توجه به سیاست کوچک کردن دولت، توسعه بخش خصوصی و اصل 44 قانون اساسی دولت چندان تمایلی به استخدام و جذب نیروی جدید ندارد.

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی با اعلام موافقت خود با این طرح ادامه داد: نه تنها دولت می‎تواند، این مشکل را رفع کند، بلکه بانک کشاورزی با توجه به نیاز خود به جذب نیروی کارآمد می‎تواند، آنان را به کار گیرد.

لزوم تعیین تکلیف کارگزاران بیمه کشاورزی

عباس پاپی‎زاده نماینده مردم شهرستان دزفول در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: کارگزاران بیمه کشاورزی از فارغ‎التحصیلان بخش کشاورزی هستند که حداکثر تا 12 سال سابقه کار دارند.

وی اضافه کرد: آنان در شرایط سخت و طاقت‎فرسا کار کرده و دوران جوانی خود را در این حوزه سپری کردند، اما با ابراز تأسف همچنان از بلاتکلیفی رنج می‎برند و امنیت شغلی ندارند.

پاپی‎زاده عنوان کرد: حق این قشر جوان که عمدتاً با تحصیلات عالی و درآمد بسیار پایین هستند، این است که از آینده خود اطمینان پیدا کنند و وضعیت آنها مشخص شود.

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی افزود: وزارت جهاد کشاورزی و بانک کشاورزی می‎توانند از طریق صندوق توسعه کشاورزی اعتبار استخدام این کارگزاران را تأمین کنند.

ضرورت به‎کارگیری کارگزاران بیمه در بانک کشاورزی

نماینده مردم شهرستان‎های جیرفت و عنبرآباد نیز اظهار داشت: بانک کشاورزی نیازمند جذب نیروی کارآمد و متخصص در امور کشاورزی است تا بتواند به اهداف موردنظر خود دست یابد.

فرج‎الله عارفی عنوان کرد: با توجه به اینکه کارگزاران بیمه کشاورزی با فرهنگ کشاورزی آشنا هستند و سابقه بسیاری در این راستا دارند، می‎توانند، اثرگذاری بیشتری در این عرصه داشته باشند.

با توجه به سخنان نمایندگان مجلس شورای اسلامی و کارگزاران بیمه کشاورزی از دولت و همچنین بانک کشاورزی درخواست می‎شود که نسبت به احقاق حقوق این کارگزاران که همانا ساماندهی و امنیت شغلی، مالی و بیمه‎ای مناسب در خور شأن یک کارشناس است، اقدامات لازم را انجام دهند.

How much does it cost for leg lengthening?
جمعه 10 شهریور 1396 01:31 ب.ظ
Hello! I could have sworn I've visited this blog before but after browsing through many of the posts
I realized it's new to me. Anyhow, I'm definitely happy I
found it and I'll be bookmarking it and checking back often!
sharriquadnau.wordpress.com
یکشنبه 24 اردیبهشت 1396 06:06 ب.ظ
Hi there, I enjoy reading all of your post. I like to write a
little comment to support you.
BHW
دوشنبه 28 فروردین 1396 07:05 ق.ظ
Excellent post. I used to be checking continuously this
weblog and I'm inspired! Extremely helpful info
specially the closing section :) I maintain such info a lot.

I used to be looking for this certain info for a very long time.
Thank you and best of luck.
بانک وبلاگ های ایرانی
دوشنبه 2 شهریور 1394 01:17 ب.ظ
با ثبت وبلاگ خود در بزرگترین بانک وبلاگ های ایرانی بازدید خود را چندین برابر کنید..
لاین بلاگ
دوشنبه 2 شهریور 1394 01:13 ب.ظ
با ساخت وبلاگ در سیستم لاین بلاگ روزانه بیش از هزاران نفر بازدید داشته باشید.....
فقط کافیست مطالب خود را در لاین بلاگ نیز انتشار دهید

پس همین حالا وبلاگت رو روی لاین بلاگ بساز
www.lineblog.ir

دوستان زیادی توی لاین بلاگ وبلاگ دارن
تو هم به جمع اونا بپیوند
دوشنبه 2 شهریور 1394 12:23 ب.ظ
باسلام. 12 سال ز عمرمون به بیگاری گذشت فقط به این امید كه یه روزی استخدام بشیم كی دیگه ؟؟؟؟ اگه یكی از بچه هایه خودشون تو این سیستم بود هیچوقت ما این بدبختیارو نمیكشیدیم ..خدایا بازم به تو توكل میكنیم ... شاید صدایه مارو به گوشه مسئولان برسونی
كارگزار بدبخت بیمه كشاورزی
دوشنبه 2 شهریور 1394 12:23 ب.ظ
سلام آیاواقعا این رامیشه باورداشت وانصاف است که کارمزد بنده ازدیماه ??تاالان صدهزارتومان است بااین حساب مگه ماتحصیل کرده نیستیم وجای دیپلم های که کارمندرسمی هستند حتی بنده خودم شاهدهستم که دربانک بلدنیستندباوردکارکنندوکارشناس هم هستند این درحق ماظلم نیست که هم کارمان سخت است وهم زیاد که کارمزدجزیی که درشان مانیست کارمیکنیم به حال مارسیدگی کنیدکه ازاین بلاتکلیفی نجات یابیم بنده یک کارگزارخانم که دردام هم کارکردم که مسیولین محترم قبول دارم که به یک گاومیش نمی تونند پلاک بزنند ولی ما بااین سختی وعلاقه مندبکارخود که روزی مثل نهصت سوادآموزان ازکارخودثمرببنیم باجان ودل کارکردیم الان به گوش مسیولین برسانید که خودشان مقایسه کنند که ماچقدربیچاره ودرمانده هستیم
سمیه
دوشنبه 2 شهریور 1394 12:22 ب.ظ
سلام ماهم در شرایط بدی زندگی میکنیم متاسفانه با این چند سال کار ولی انگار هنوز در اول خط هستیم دیگه اشتیاقی به کارمون نداریم نه بیمه نه سنوات نه حقوق مکفی اینا درد دل همه کارگزارا هستش چون تا یه روز باهاشون نرید سر کار و بازدید نمیفهمید با تو باغ و راه و حتی یه جاهایی که پیاده روی داره و رسیدن بهش خیلی سخته و امیدواریم مسئولان یه فکری بکنند و فرجی بشه زنو بچه مام اسوده از شغل ما باشن
تهران
دوشنبه 2 شهریور 1394 12:22 ب.ظ

باسلام وتشكرازپیگیری شمادوستان عزیز من هم مثل بقیه كارگزاران عزیزبیش ازیك دهه ازعمرم رادرصندوق بیمه گذرانده ام وحالاباتوجه بهبالا رفتن سنم نمیتوانم درهیچ ازمونی شركت كنم تقریباتمتم دستگاههانیرواستخدام میكنندولی ازوقتی من واردصندوق بیمه شده ام چنین اتفاقی نیفتاده بااینكه كاربیمه بسیارزیادوطاقت فرساست وهرباربه مسئولین میگوییم درجواب اظهارمیكنندبارمالی برای دولت داردمگرتحلیل نیروی كاروازبین رفتن توان مالی وجانی كارگزاران بارمالی برای دولت نداردمیدانیدتاالان چندنفركارگزاردراین راه جان خودراازدست داده ان اینهابارمالی نیست؟؟

خراسان رضوی
دوشنبه 2 شهریور 1394 12:21 ب.ظ
باسلام وخسته نباشیدمن هم مثل عزیزان همكار12سال ازبهترین سالهای عمرم رادرصندوق بیمه گذراندم وبه امیدشرایط بهتروبه اجبارصندوق كه نبایدشغل دیگری داشت دنبال كاردیگری نرفتم وباوجودشرایط سخت وطاقت فرسای كاربرای خانمهاحتی درساعات غیراداری كه هیچ كارمندی حاضربه این كارنیست برای بالابردن اماربیمه به روستاهای دورمیرفتیم حتی شب ساعت11 برمیگشتیم حالابااین شرایط میگوینداگردرامدتان كافی نیست برویدكجا؟؟؟؟خواهش مكنم رسیدگی كنیدچه كسی مسئول سالهای ازدست رفته جوانی ماست؟
مانده از همه جا
دوشنبه 2 شهریور 1394 12:21 ب.ظ
مسولینی که به مشکلات من کارگزاربیمه کشاورزی با9 سال سابقه میخوان رسیدگی کنن کیاهستن؟همین مدیران صندوق که اکثرشون عضو هییت مدیری صندوق بیمه بانک کشاورزی هستن همین اشخاص هستن که هرسال یه مدل قراردادباما میبندن که اززیر بار بیمه کارگزاران شانه خالی کنن ،همینها هستن به مادستور میدن مثل اسب تو سرما وگرمابراشون بتازیم تا امار بیمه بالابره ولی موقع پرداخت کارمزد از سروته کارمزد میزنن ،چرا یه کارشناس کشاورزی درامدش ازصنف بیمه زیر پنج میلیون در سال باید باشه ،چرا هرروز با دلهره سوالاتی مثل ،چرا خودم بیمه نیستم ؟چراامنیت شغلی ندارم؟وچراهای دیگر...روز را شب کنه؟همین مسولین بیمه هرروز تهدید به اخراجمون میکنن ،،کی میخادبه دادما برسدخدا میداند
ایلام
دوشنبه 2 شهریور 1394 12:20 ب.ظ
با سلام.و تشکر ،ما کارگزاران ایلام با سابقه بیش از 10 سال در امر کارگزاری از امنیت شغلی و بیمه و حقوق برخوردار نبوده ،تمام جوانیمون رو هزینه کردیم در خدمت کشاورزان و دامداران این سرمایه های اقتصادی و ملی بودیم ولی خودمان به اندازه یک جوجه یکروزه که بیمه داره واسه کسی مهم نبودیم در گرما و سرما تو کوه و کمر کار داریم نه امنیت مالی و نه امنیت شغلی ،کنجدیم دل سوخته ما را با چشم دل ببین
رضا
دوشنبه 2 شهریور 1394 12:20 ب.ظ
سلام 10 سال جوونی مون رو در دورترین و صعب العبورترین نقاط در سرمای زمستون و گرمای تابستون با مدارک تحصیلی بالا برای خدمت رسانی به کشاورزان و دامداران این مرز و بوم گذاشتیم ولی حالا نه امنیت شغلی داریم، نه بیمه داریم و نه می دونیم روزی که نتونیم کار کنیم چه بلایی به سر خانوادمون میاد. هر وقت خواستیم کار دیگه ای هم داشته باشیم منع شدیم و گفتند نمیشه. ما که فنا شدیم ولی لا اقل نزارید خانواده هامون بیشتر از این رنج بکشند. ممنون از خبری که گذاشتید باشد که صدای ما هم به بالاتر برسه و بدونند که کارگزار صندوق بیمه ای هم هست.
خراسان جنوبی
دوشنبه 2 شهریور 1394 12:19 ب.ظ
واقعا جای تاسف هست قشر وسیعی از فارغ التحصیلان کشاورزی که در ارتباط تنگاتنگ با کشاورزان و اقشار تولید کننده که پایه و اساس تولید کشور را در بر میگیرد در بدترین وضع ممکن روزگار سپری میکنند متاسفانه از کمترین حقوق انسانی برخوردار نبوده بیمه ،امنیت شغلی ،تضمین آینده،شرایط سخت کاری ،اوضاع اسفناک روحیه و انگیزه کاری،بی عدالتی ،تبعیض،،نداشتن حتی کمترین حقوق کارگری این ها کوچکترین موارد و مشکلات هستند که این قشر سختکوش با سوابق بالای 12 سال و گاها 15 سال با مدارک بالا ارشد و دکتری دست وپنجه نرم میکنند از مسوولین ملتمسانه خواهش میکنم به دادمون برسید
کارگزار استان لرستان
دوشنبه 2 شهریور 1394 12:18 ب.ظ
سلام و تشکر از درج خبر بنده هم با بیش از 5 سال سابقه کار در زمینه بیمه محصولات کشاورزی، نه بیمه دارم نه حقوق مشخص و نه امنیت شغلی. واقعا جای تاسفه که کارشناس این مملکت بعد از چندین سال زحمت و تلاش در زمینه تحصیل و کار، محصولات کشاورزی و دام و طیور رو بیمه می کنه اما خودش بیمه نیست و از کوچکترین امید و امنیت شغلی بی بهره مونده مگر نه اینکه کشاورزی شغل انبیاست؟؟ این همه ظلم به کارگزاران صندوق بیمه کشاورزی فقط به جرم خدمت به کشاورزان زحمت کش؟؟؟؟؟؟ امیدوارم مسئولین صدای این قشر مظلوم رو بشنون و در راستای ساماندهی این وضعیت نابسمان آستین بالا بزنن با تشکر
دوشنبه 2 شهریور 1394 12:18 ب.ظ
با سلام ضمن تقدیر و تشکر از سردبیر محترم همه این کارگزاران بیش از 12-10سال در این عرصه بدون نام نشان فعالیت می نمایند در سخت ترین شرایط وبا کمترین کارمزد -نه امنیت شغلی دارن نه امنیت درامد دارن سن همه این کاگزاران بیش از 30سال و بالاتر می باشد و در واقع بنیانگذاران و خط شکنان عرصه بیمه این عزیزان هستند امید است مسئولین محترم فکری به حال این تحصیل کردگان که همه از لیسانس و فوق لیسانس و دکتری هستند بکنند
فرخی -خراسان رضوی درگز-لطف آباد
دوشنبه 2 شهریور 1394 12:17 ب.ظ
با سلام ضمن تشکر و قدر دانی از بابت مطرح نمودن مسائل و مشکلات کارگزاران صندوق بیمه کشاورزی ان شاالله با رفع این مشکلات و دغدغه های فارغ التحصیلان کشاورزی شاغل در این صندوق بتوانیم قدم های مثبت و کار آمدتری در شکوفایی بخش کشاورزی بر داریم
دوشنبه 2 شهریور 1394 12:17 ب.ظ
سلام خدمت تمام همماران عزیز ومظلوم صندوق بیمه کشاورزی در سراسر ایران عزیز...من هم جز همین افراد هستم که هیچ آینده مشخصی رو پیش روی خودم نمیبینم بعد از یازده سال کار در بد ترین شرایط الان از حداقل امکانات رفاهی هم برخوردار نیستم.بهترین سالهای عمر خودم رو در این سازمان گذاشتم تمام دوستانم که در دیگر سازمانها ونهادهای دولتی مشغول بکار بودن تعین وضعیت شده و یک سوم خدمت خود رو انحام دادان و اکثرا دارای پست های سازمانی مشخص شده هستند.ولی ممن و دوستانم چی هیچ.....حتی بیمه تامین احتماعی هم نیستیم....خواهشا کسی بداد این افراد که حوانی خود را در این راه گذاشتن برسه....حرف زیاده ولی مجالی نیس...
كارگزار
دوشنبه 2 شهریور 1394 12:16 ب.ظ
ممنون و تشکر از توجه شما نهادی که به مسائل کشاورزان رسیدگی میکنید ماهم جزو این مردم هستیم چرا همیشه در حق این قشر ظلم میشه مردم برای افزایش حقوقشون به 2-3میلیون اعتراض میکنند اونوقت ما فقط میخوایم کارمون سروسامان داده بشه یه حقوق بیمه و سنوات داشته باشیم تا شب راحت بخوابیم نه اینکه از خانوادمون خجالت بکشیم کاش یکی به وضع ما نگاهی بندازه
عباس آبادی
دوشنبه 2 شهریور 1394 12:16 ب.ظ
بنده هم با ده سال سابقه فعالیت و 35 سال سن الان بدلیل عدم حمایت شغلی مجبورم دنبال شغل دیگه ای باشم .اما دیگه باین شرایط سنی به نظر شما کدام ارگان حاضر به استخدام من و امثال من خواهد شد .مسولین محترم به وضعیت کسانی که صادقانه برای شما زحمت کشیدند توجهی بفرمایید
علی
دوشنبه 2 شهریور 1394 12:15 ب.ظ
بااین وضعیت زندگی برای ماکرگزاران خیلی سخت شده، امسال درمنطقه ماهم خسارت نداره خدامیدونه چطور باید بازندگی کناراومد باخانه اجاره ای، یکی ازمسئولین خود راجای مابگذارن ایا الحق ووالانصاف میتونن بااین شرایط زنگی کنن؟؟؟ خیلی وقتها شرمنده زن وبچه مان هستیم دیگه خودتان قضاوت کنید بدون امنیت شغلی ، تامین اجتماعی ، بدون امید به اینده و..
محمد
دوشنبه 2 شهریور 1394 12:15 ب.ظ
واقعا از انصاف و عدالت دور است که افراد تحصیلکرده و با تجربه با چنین شرایطی امرو معاش کنند جالب اینجاست که حق حقوق اینجانب در سه ماهه اول سال 50 هزارتومان میباشد آیا میتوان با این شرایط بدون امنیت شغلی ،تامین اجتماعی امید به آینده با این وضعیت کنونی زندگی کرد ؟؟؟؟؟از مسئولین عاجزانه تقاضا داریم هر چه سریعتر به داد ما برسند
قزوین
دوشنبه 2 شهریور 1394 12:14 ب.ظ
با سلام و تشکر از انعکاس خبر متاسفانه کارگزاران صندوق بیمه کشاورزی سالهای متمادی هست که با سخت ترین شرایط در تمامی فصول سال در سرما و گرما به قشر زحمت کش کشاورزان ودامداران خدمت رسانی میکنند تا انها در عرصه تولید باقی بمانند ، ولی متاسفانه خودشان بعد از بیش از یکدهه فعالیت از امنیت شغلی و درامدشان ناراضی هستند
كارگزار مركزی
دوشنبه 2 شهریور 1394 12:11 ب.ظ
سلام امیدوارم با مطرح شدن بخشی از مشکلات این قشر زحمتکش که در مطلب فوق آورده اید متولیان این امر جهت ساماندهی فکری بکنند.
گلناز قشقایی
دوشنبه 2 شهریور 1394 12:11 ب.ظ
تشکر میکنم از همه دوستان و شما ک مشکلات مربوط ب وضعیت استخدامی و معیشت کارگزاران بیمه کشاورزی رو انعکاس دادید
کارگزار جنوب کرمان
دوشنبه 2 شهریور 1394 12:10 ب.ظ
سلام ممنون از شما که گوشه ای از مشکلات ما روبیان کردید شاید صدای ما هم به گوش برسد وچاره ای بیندیشند
کارگزار بیمه کشاورزی استان اردبیل
دوشنبه 2 شهریور 1394 12:09 ب.ظ
سلام – از شما بابت درج مشکلات این قشر مظلوم تشکر می کنیم جمعی از کارگزاران بیمه کشاورزی استان اردبیل
حسینی
دوشنبه 2 شهریور 1394 12:09 ب.ظ
خدا به ما رحم کند، با داشتن 12سال سابقه کار هر سال وضعمان از سا ل قبل بدتر می شود
علوی
دوشنبه 2 شهریور 1394 12:08 ب.ظ
طرحتون عالیه اززحماتتون ممنونیم همراهتون هستیم.ازخوزستان
مریم
دوشنبه 2 شهریور 1394 12:07 ب.ظ
خیلی عالیه انشالا مشکل سریع حل شه با تشکر از زحمات شما
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
نمایش نظرات 1 تا 30

چکنه سفلی

شهر زیبا و توریستی چکنه مرکز بخش سرولایت مهد علم و دانش.

جدید ترین خبر ها

جستجو

نظرسنجی

 • شما باز دید کننده ی عزیز این وب سایت را در چه سطحی ارزیابی می کنید؟


مدیران وب سایت


استخاره آنلاین با قرآن کریم


چت

تعبیر خواب آنلاین


 • خنثی